eKz-GaminG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да прекараме нова година !!!

Go down 
АвторСъобщение
Released
First Blood
First Blood
Released


Регистриран : 13.12.2008
Мнения : 1

Как да прекараме нова година !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Как да прекараме нова година !!!   Как да прекараме нова година !!! EmptyНед Дек 14, 2008 9:53 am

Един от наи добрите начини да прекараме Нова година:
Ако решиш да празнуваш нова година сас 9-10 твои приятели не си помислил за последствията.След като извикаш 9-10 човека ште последва "Може ли да довда един приятел" или пак "Аз ви се сардя за дето не ме поканихте" и т.н. Но за всичко това има решение на проблема: Намирате една улица около 50 - 100 м далга и започвате.Извиквате всичките си познати 100-200 човека(може и повече) опавате една маса по цялата улица (бордюр парти стил) от кафенето което е на близко взимате 7-8 уредби и някои друг стол ако не ви достигнат след това идва проблема с отоплението.Тои се решава много просто: Взимате около 50-60 печки (електрически,духалки,акумулиращи и т.н.) и постигате желаната температура от около 30 градуса, а вав околноста около вас може да е около 25 градуса.Пазарувате след като сте сабрали по 50-60 лева, пазарувате покпупките, пристигат всички поканени(+50 човека, защото в този случай не можем да говорим за хора, които няма да доидат, понеже хората от нашето поколение изобщо не са нахални) и така празнувате една щтаслива нова година.Касмет на всички, които решат да пробват предложението ми. :)
Върнете се в началото Go down
 
Как да прекараме нова година !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
eKz-GaminG :: Общи дискусии.-
Идете на: